Чому обирають нашу компанію


Безкоштовна доставка картинка 1000 днів гарантії 01.jpg 01.jpg 01.jpg

Каталог мебелів
Вітальня, стінка Барато (Barato)
Товар дняВстигни купити
Роздрібна ціна:2945 грн.2945 грн.
Чудове рішення для маленьких осель це Вітальня Барато! Сучасний дизайн дозволяє легко розташувати її на невеликій площі тим самим заощаджуючи вільний простір кімнати, місткий і оптимальний варіант для Сучасної людини.
Вітальня, стінка Кватро (Kvadro)
Товар дняВстигни купити
Роздрібна ціна:3007 грн.3007 грн.
Швидке рішення для економних людей. Комплект дозволяє зберігати велику кількість дисків, книг,світлин та інш. Комплект, який зможе покращити інтер'єр Вашої кімнати та створити в ній неперевершений затишок та комфорт
Вітальня, стінка Каспій (Kaspiy)
Товар дняВстигни купити-4%
Роздрібна ціна:6720 грн.7000 грн.
Вітальня, стінка Конго (Kongo)
Товар дняВстигни купити-4%
Роздрібна ціна:6437 грн.6705 грн.
Диван Візит (Vizit) Берлін
Товар дняВстигни купити
Роздрібна ціна:5850 грн.5850 грн.

Справді унікальний, точно неймовірний та особливий диван, що привнесе у кожне помешкання тільки комфорт та затишок. Він виготовлений у відповідності до усіх сучасних найвищих вимог. Хочете гарно спати - поспішайте даний диван придбати!Диван Престиж (Prestig)
Товар дняВстигни купити
Роздрібна ціна:5940 грн.5940 грн.

Ви ще не знаєте як практично та стильно підкреслити інтер'єр приміщення? В цьому вам стане помічником комфортний диван, який є не тільки оригінальним доповненням, але також надзвичайно потрібним елементом у вашому побуті,крім того ще й дуже стильним. 
Диван Браво (bravo)
Товар дняВстигни купити
Роздрібна ціна:6534 грн.6534 грн.
Міцний та надійний диван Браво виготовлений відповідно до новітніх технологій виробництва. Легкий та зручний в експлуатації механізм розкладання дозволить створити велике та комфортабельне спальне місце. Він підійде до будь-якого інтер'єру вашої кімнати.
Диван Лео (leo)
Товар дняВстигни купити
Роздрібна ціна:6197 грн.6197 грн.
Пропонуємо вашій увазі досить зручний та якісний диван Лео. Він має непогані розміри і виготовляється з якісних матеріалів, за таку ціну це досить непоганий вибір. Такі дивани часто використовують в невеликих вітальнях для прийому гостей.
Диван Глорі-4 (Glori-4)
Товар дняВстигни купити
Роздрібна ціна:9503 грн.9503 грн.
Оригінальний диван "Глорі-4" стане чудовим доповненням вітальні. Неповторний дизайн, цікавий, модний колір підкреслюють індивідуальний смак господарів. Комфортабельне сидіння і спинка дозволять максимально добре відпочити із вашими гостями.
Диван Клер (kler)
Товар дняВстигни купити
Роздрібна ціна:8693 грн.8693 грн.
На сьогоднішній час якісний диван — це важлива частина меблевого наповнення дому, адже характеризується багатьма функціями. Він стане місцем відпочинку у вітальні чи ж замінить повноцінне місце для сну. Тож якщо Ви шукаєте саме такий диван, то обирайте представлену модель Клер, а приємним бонусом стане ящик для зберігання білизни.

Наші акції

Наші відео відгуки

Список переглянутих товарів порожній
Список порівнюваних товарів порожній
Список обраного порожній
Ваша корзина порожня
AlfaSystems GoPro GP261D21